آغاز به کار چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی

پویا ۵ شهریور ۱۳۹۱ | شهریور ۵, ۱۳۹۱ ۰ تعداد بازدید :
آغاز به کار چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی

آی آر مد:چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار کرمان، نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و معاون فرهنگی وزیر بهداشت آغاز به کار کرد.

به گزارش آی آرمد به نقل از ایسنا: دکتر عبدالرضا صباحی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و رییس ستاد اجرایی چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، در حاشیه این جشنواره گفت: چهارمین جشنواره با شعار “سلامت حضور از غیبت تا ظهور” و با موضوع ویژه اخلاق پزشکی برگزار می‌شود.

 

وی اضافه کرد: آثار برگزیده این جشنواره در سالن ۹ دی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

 

وی افزود: کرمان در روزهای برگزاری چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، میزبان ۶۰۰ میهمان از سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

 

وی روند ارسال آثار به چهارمین جشنواره را در مقایسه با جشنواره‌های گذشته صعودی دانست و گفت: آثار ارسال شده به جشنواره چهارم، ۲/۵ برابر شده است.

 

وی ادامه داد: در جشنواره نخست به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان چهار هزار اثر، جشنواره دوم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد سه هزار اثر، جشنواره سوم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان هفت هزار اثر و در جشنواره چهارم به میزبانی کرمان حدود ۱۹ هزار اثر ثبت شده است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی کرمان، انجام فعالیت‌های قرآنی و ادبی در روزهای برگزاری جشنواره را از برنامه‌های جانبی آن بیان کرد.

 

برگزاری چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که امروز شنبه گشایش یافت تا ششم شهریور ماه در کرمان ادامه دارد.
فرستادن دیدگاه »

--!>