انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی

پویا ۵ شهریور ۱۳۹۱ | شهریور ۵, ۱۳۹۱ ۰ تعداد بازدید :

دکتر توکلی مشاور سازمان سنجش از آغاز مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات اموزش عالی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از فردا یکشنبه ۵ شهریور ماه خبر داد.

 

به گزارش آی آر مد دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو باایسنا، با اشاره به آغاز انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات اموزش عالی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از فردا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: با توجه به اینکه فرصت زمانی کافی برای توزیع کارنامه اولیه جهت انتخاب رشته داوطلبان وجود ندارد، بنابراین کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کرده‌اند می توانند از ۵ تا ۸ شهریور برای انتخاب رشته محل‌های تحصیلی خود اقدام کنند.

 

وی اضافه کرد: البته با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته که از امروز بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد، می‌توانند انتخاب رشته کنند.

 

توکلی تصریح کرد: داوطلبانی که نسبت به پذیرش در دانشگاه آزاد علاقه‌مندی خود را اعلام کرده‌اند، باید برای انتخاب رشته در واحدهای این دانشگاه باید در مهلت مذکور به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.

 

قابل ذکر است آزمون کارشناسی ناپیوسته ۹۱ روز پنجشنبه ۲ شهریور با رقابت ۴۲۴ هزار و ۷۲۴ داوطلب برگزار شد.
فرستادن دیدگاه »

--!>