ایجاد دوره کارشناسی ارشد مهندسی توانبخشی در واحد علوم و تحقیقات

پویا ۶ مهر ۱۳۹۱ | مهر ۶, ۱۳۹۱ ۰ تعداد بازدید :

رئیس دانشکده مهندسی پزشکی واحد علوم و تحقیقات، با بیان اینکه برای اولین بار در کشور رشته تخصصی مهندسی توانبخشی در مقطع کارشناسی ارشد در واحد علوم و تحقیقات ایجاد شده است، گفت: نیازسنجی دقیق آموزشی در نظام آموزش عالی کشور یکی از رسالت‌های واحد علوم و تحقیقات است.

 

به گزارش آی آی مد به نقل از ایسنا، دکتر علی شیخانی گفت: در واحد علوم و تحقیقات تمام گرایش‌های رشته مهندسی پزشکی ارائه می‌شود.

 

وی افزود: با توجه به نیاز علمی کشور به تربیت نیروی انسانی متخصص در بخش مهندسی توانبخشی و مطالعه بسیاری از فارغ التحصیلان کارشناسی در این حوزه ، واحد علوم و تحقیقات با عنایت به اساتید برجسته در اختیار و امکانات موجود اقدام به راه‌اندازی این رشته تخصصی نموده که مورد استقبال بسیاری نیز واقع شده است.

 

دکتر شیخانی همچنین واحد علوم و تحقیقات را از معدود دانشگاه های کشور خواند که در آن رشته مهندسی پزشکی ارائه می‌شود.

 

وی گفت: تنها دو دانشگاه امیرکبیر و واحد علوم و تحقیقات دانشگاه‌هایی هستند که در آن رشته مهندسی پزشکی تدریس شده و پاسخگوی مشتاقان تحصیلی در این رشته تحصیلی هستند.

 

رئیس دانشکده مهندسی پزشکی واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه رقابت سنگین علمی میان این دو دانشگاه در ارائه بهترین کیفیت آموزشی به دانشجویان این رشته تخصصی وجود دارد، گفت: در واحد علوم و تحقیقات تمام گرایش‌های رشته مهندسی پزشکی ارائه می‌شود.

 

دکتر شیخانی تصریح کرد: هم اکنون دانشکده مهندسی پزشکی در واحد علوم و تحقیقات دارای غنی‌ترین کتابخانه تخصصی این رشته تخصصی در کشور است.
فرستادن دیدگاه »

--!>