برگزاری طرح ضیافت اندیشه برای ۱۲۰ استاد دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور

پویا ۶ مرداد ۱۳۹۱ | مرداد ۶, ۱۳۹۱ ۰ تعداد بازدید :

به گزارش سایت جامع علوم پزشکی ایران به نقل از ایسنا: معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح به مدت ۱۰ روز از دهم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان برای ۱۲۰ نفر از اساتید دانشگاه برگزار می‌شود.

 

 

منصور امین در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با بیان این مطلب عنوان‌ کرد: ‌طرح ضیافت اندیشه اساتید با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی و با دعوت اساتیدی از حوزه علمیه قم در اهواز اجرا می‌شود.

 

 

وی هدف کلی طرح را ارتقای سطح اعتقادی و معرفت دینی و سیاسی اساتید ذکر کرد و افزود: کلاس‌های آموزشی در مدت اجرای طرح، هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا سه بعدازظهر برگزار می‌شوند. حضور در این طرح اختیاری بوده اما امتیازاتی برای اساتید شرکت‌کننده، در ارتقاء مرتبه علمی‌شان در نظر گرفته‌ شده است.

 

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز همچنین با اعلام خبر برگزاری جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در کرمان از ۳ تا ۶ شهریور ماه، گفت: این جشنواره در ۲ سطح دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود که در سطح دانشگاهی از بین آثار ارسالی اعضای کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه، ۱۰۵ طرح فرهنگی و هنری انتخاب و برای شرکت در مرحله کشوری به تهران ارسال شده است؛ از بین آثار ارسالی، برترین‌ها به جشنواره کرمان معرفی می‌شوند.

 

 

این طرح‌ها از سوی اعضای ۱۰ کانون فرهنگی و هنری دانشگاه بوده و پدید آورندگان آثار منتخب، همزمان با آغاز جشنواره به کرمان اعزام می‌شوند.
فرستادن دیدگاه »

--!>