ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ وزارت علوم تمدید شد

پویا ۱۷ آبان ۱۳۹۱ | آبان ۱۷, ۱۳۹۱ ۰ تعداد بازدید :
ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ وزارت علوم تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و هیجدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور تا روز پنجشنبه ۱۸ آبان خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا ، با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: تا کنون بیش از ۷۰۱ هزار و ۴۰۰ داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۷۰ هزار و ۳۱۸ نفر علاقمندی خود را به انتخاب کدرشته دوم اعلام کرده‌اند. با این حال داوطلبانی که تاکنون نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، می‌توانند هر چه سریعتر در مهلت مذکور برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در کد رشته تحصیلی دوره روزانه اعم از متمرکز و یا نیمه متمرکز آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ پذیرفته شده‌اند و پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته محل‌های بورسیه و یا شرایط خاص آزمون ارشد ۹۱، حق ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ را ندارند.

توکلی با اشاره به مهلت ویرایش اطلاعات ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه، گفت: داوطلبانی که نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کردند می‌توانند برای اصلاح و ویرایش اطلاعات در مهلت اعلام شده اقدام کنند.
فرستادن دیدگاه »

--!>