جذب پرستار در سازمان تامین اجتماعی

پویا ۱۲ تیر ۱۳۹۲ | تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰ تعداد بازدید :
جذب پرستار در سازمان تامین اجتماعی

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران از آغاز فرایند ثبت نام برای جذب و استخدام کادر پرستاری در بیمارستانهای تابعه در نیمه دوم تیر ماه خبر داد.

به گزارش  سایت جامع علوم پزشکی ایران (آی آر مد) به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان سازمان تامین اجتماعی استان تهران ، سید علی جمالیان مدیر کل درمان استان تهران گفت: اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران به منظور تکمیل کادر پرستاری بیمارستان های تابعه از بین واجدین شرایط به صورت پیمانی و از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی علمی و طی مراحل گزینش پرستارجذب می کند .

وی افزود: فراخوان جذب پرستار امسال نیز به صورت متمرکز انجام شده و نیازهای مراکز درمانی تابعه به تفکیک تعداد نیروهای مورد نیاز پرستاری در سطح بیمارستانهای تابعه ثبت واستخدام می شوند.

وی اظهار داشت: متقاضیان واجد شرایط می بایست در تاریخ های سه شنبه و چهار شنبه ۱۸ و ۱۹ تیر ۹۲ به اداره کل درمان استان تهران مراجعه و جهت تشکیل پرونده و ارایه مدارک اقدام کنند. امکان اطلاع رسانی در خصوص کلیه شرایط ورود به خدمت و مدارک مورد نیاز متقاضیان واجد شرایط از طریق اینترنت نیز فراهم شده که به زودی اعلام می شود.

مدیر کل درمان استان تهران، گفت: این فرآیند شامل کلیه شرایط ورود به خدمت از جمله تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی، حداکثر سن ۳۵ سال تمام تا تاریخ ۳۰/۶/۹۲، دارا بودن لیسانس پرستاری از مراکز آموزشی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و توانایی لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مربوطه ،ارائه پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح مذکور، دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم یا معافیت دائم برای آقایان، نداشتن سابقه محکومیت کیفری، داشتن سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر است.

وی افزود : بر همین اساس استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانون مراجع ذیصلاح  به مجازات های  اخراج ، بازنشستگی ، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمت دولتی محکوم شده اند  ممنوع بوده و همچنین عدم اشتغال بکار و نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها ، شرکت های دولتی و نهادهای عمومی در زمان انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی است.

جمالیان درباره مدارک مورد نیاز جذب پرستار در بیمارستان‌های تابعه این اداره کل نیز گفت: مدارک مورد نیاز شامل کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن،عکس ۴ × ۳  یک قطعه، اصل و تصویر مدرک تحصیلی با درج معدل، اصل و تصویر طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر از پشت و روی کارت ،ارائه گواهی در صورت اشتغال در مراکز تابعه تامین اجتماعی و ارائه ریز پرینت حق بیمه شعبه مربوطه است که امتیاز معدل و سابقه اشتغال در مراکز درمانی تامین اجتماعی در مجموع امتیاز نهایی موثر می‌باشد.

وی وضعیت برگزاری آزمون و جذب نیروی انسانی در این اداره کل را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تمام ظرفیت استخدامی برای برگزاری این دوره آزمون مصاحبه حدود ۱۴۸ نفر است که در نهایت  در سطح بیمارستان‌های تابعه این اداره کل به تفکیک ۶۸ پرستار در تهران، ۵۰ پرستار در ورامین و ۳۰ پرستار در اسلامشهر جذب و استخدام خواهند شد.

بنابراین گزارش متقاضیان واجد شرایط  در تاریخ های سه شنبه ۱۸/۴/۹۲ و چهار شنبه ۱۹/۴/۹۲ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ جهت تشکیل پرونده و ارائه مدارک مذکور به آدرس خیابان کارگر شمالی روبروی پارک لاله جنب فروشگاه اتکا اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران طبقه دوم سالن اجتماعات مراجعه نمایند.
فرستادن دیدگاه »

--!>