سیزدهمین کنگره بین‌المللی انجمن علمی جراحان گوش، گلو، بینی و سر و گردن

پویا ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ | شهریور ۳۰, ۱۳۹۱ ۰ تعداد بازدید :
سیزدهمین کنگره بین‌المللی انجمن علمی جراحان گوش، گلو، بینی و سر و گردن

دکتر علی افتخاریان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دریچه خبر، هدف اصلی برگزاری این کنگره را ارائه مطالب و دیدگاه‌های جدید با همکاری اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور عنوان کرد.

 

دبیر علمی سیزدهمین کنگره بین‌المللی انجمن علمی جراحان گوش و حلق، بینی و سر و گردن ایران افزود: در این کنگره راه‌های جدید تشخیص و درمان انواع بیماری‌های مرتبط با موضوعات کنگره و دستاوردهای علمی اساتید ایران و خارجی مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد.

 

افتخاریان موضوعات مورد بحث کنگره را پنج مورد عنوان کرد و افزود؛ گوش و جراحی گوش و قائده طرفی جمجمه، رشته سینولوژی (سینوس‌ها و بینی)، جراحی پلاستیک بینی صورت و گردن، جراحی های سر و گردن و قائده جمجمه و بیماری‌های اطفال در گوش و گلو و بینی از جمله رشته‌های پیش‌بینی شده برای بحث می‌باشد که در این زمینه هر کدام به زیر مجموعه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

 

وی عنوان کرد: در این کنگره ۹۳ مقاله ارائه شده و ۷۵ سخنرانی آزاد، برگزاری ۱۸ کارگاه عملی و ۱۶ میزگرد از جمله برنامه‌های این دوره می‌باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: از اساتید و پزشکان برجسته ۱۶ کشور از جمله، آمریکا، کانادا، انگلستان، ایتالیا، نروژ،‌ هندوستان و غیره به صورت رسمی دعوت به عمل آمده و بسیاری از میهمانان کنگره نیز به صورت آزاد درخواست شرکت در کنگره را داشته‌اند.

 

به گزارش دریچه خبر؛ سیزدهمین کنگره بین‌المللی انجمن علمی جراحان گوش و گلو و بینی و سر و گردن ایران به صورت دو سالانه درمرکز همایش‌های رازی برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس http://www.irent2012.com  مراجعه کنید.
فرستادن دیدگاه »

--!>