0
اتمام چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی
Pouya
۱۳۹۱/۰۶/۰۸
نظرات : ۰
بازدیدها : 56

چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با اعلام دانشگاههای برتر در حالی به کار خود پایان داد که تعدادی از برترین های جشنواره چهارم جوایز خود را به زلزله زدگان آذربایجان شرقی اهدا کردند.

به گزارش آی آر مد به نقل از مهر، چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در روزهای ۴ تا ۶ شهریور در مرکز تحقیقات و فناوری علوم محیطی ماهان با موضوع “سلامت حضور از غیبت تا ظهور” برگزار شد.

دکتر محمدحسین آیتی معاون فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت در این مراسم با ابلاغ پیام تبریک وزیر بهداشت به دانشجویان راه یافته به این دوره از جشنواره از حضور ۶ هزار دانشجو خبر داد و گفت: ۱۸ هزار و ۹۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده که نسبت به دوره قبل ۲ و نیم برابر رشد دارد.

با برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کسب ۴۹ رتبه برتر، مقام اول چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور را از آن خود کرد.

پس از آن دانشگاه های علوم پزشکی تبریز و مشهد به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره در زمان اهداء جوایز، تعدادی از برترین های چهارمین جشنواره جوایز خود را به زلزله زدگان آذربایجان شرقی تقدیم کردند.

همچنین دو اثر هنری که از سوی دو نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان تهیه شده بود، به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت و درمان اهدا شد.

برچسب‌ها:, , , ,
اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *