0
برگزاری آزمون ارتقای دستیاری در دانشگاه ایران
Pouya
۱۳۹۲/۰۴/۱۰
نظرات : ۰
بازدیدها : 129

معاون آموزشی تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران، از برگزاری آزمون ارتقای دستیاران سال ۹۲ ، به صورت مستقل در این دانشگاه خبر داد.

دکتر شهرام آگاه، با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال جاری آزمون ارتقا و گواهینامه را به صورت مستقل برگزار می‌کند، اظهارکرد: این آزمون در روز پنجشنبه ۱۳ تیر ماه به صورت هم زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

معاون آموزشی تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه در مجموع ۸۴۰ دستیار از مقاطع مختلف در محل دانشکده پزشکی دانشگاه ایران در این آزمون شرکت می‌کنند، اظهارکرد: سوالات این آزمون در سه روز توسط حدود ۲۰۰ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در ۲۳ رشته تخصصی طراحی شده است.

 

معاون آموزشی تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: تعداد سوالات همه رشته‌ها در آزمون ارتقا سال ۹۲ به غیر از رشته پاتولوژی که ۲۰۰ سوال دارد‌، در مجموع ۱۵۰ سوال است.

 

آگاه در پایان خاطرنشان کرد: در سال ۸۵ واگذاری آزمون از وزارت بهداشت به دانشگاه ایران انجام شده است و در این مدت این آزمون در دو سال به صورت مشترک با دانشگاه علوم‌پزشکی تهران برگزار شد که امیدواریم بتوانیم امسال آزمون را با کیفیت مطلوب به صورت مستقل برگزار کنیم.

منبع

برچسب‌ها:, , ,
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *