0
دانشگاه علوم پزشکی ایران ردیف بودجه مستقل می گیرد
Pouya
۱۳۹۲/۰۴/۲۹
نظرات : ۳
بازدیدها : 31
پس از ابلاغ رئیس‌جمهور، اختصاص ردیف بودجه مستقل به دانشگاه علوم پزشکی ایران امکانپذیر می‌شود.
به گزارش سایت جامع علوم پزشکی ایران (آی آر مد) شاه‌حسینی، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با تایید احیای مجدد دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: وزیر بهداشت به درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، موضوع انفکاک دانشگاه را در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح کرد و شورا اختیارات را به وزارت بهداشت داده و این احیا مجددا تایید شد.
وی در ادامه افزود: در دیوان محاسبات این مسئله مطرح بود که چون مجلس ردیف بودجه به دانشگاه اختصاص نداده است لذا دانشگاه علوم پزشکی با مشکلاتی مواجه می‌شود و نمی‌توانیم ردیف بودجه مستقل برای انجام امور مالی داشته باشیم.
شاه حسینی تصریح کرد: این مشکلات با مصوبه مذکور این مشکلات حل شده و لذا این پیش‌نویس باید توسط رئیس‌جمهور تصویب و ابلاغ شود.
برچسب‌ها:, ,
اشتراك گذاری نوشته
  • دانشجو

    حکم دیوان عدالت در راهه.اختیاراتی که شورا به وزیر بهداشتداده که چیز جدیدی نیست. قانونهم این اختیارات رو به وزیر داده بود، اما تنها محدودیتی که بر سرراه هر مسئولی است محدودیت قانونی است. و وزیر بهداشت هم ازین قاعده مستثنی نیست.

  • پزشکی90

    این بازی ها تا حالا زیاد سر دانشجو ها اومده. بارها و بارها گفتن که مجلس با قاطعیت بودجه دانشگاه ایران رو داده. اما همش دروغ از آب درومد. این دفعه هم مثل دفعه های قبل خواهد شد و حکم دیوان ها دوباره دروغ های همتون رو مشخص میکنه انشالله.

  • mamayi87

    تا کی قرار مشکل بودجه حل شه و فارغ التحصیلان از بلا تکلیفیه طرح نرفتن در بیان؟!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *