0
دانلود کتاب غدد درون ریز دگروت
Pouya
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
نظرات : ۰
بازدیدها : 47

 

دانلود کتاب هورمون شناسی دگروت

دانلود آخرین نسخه از کتاب هورمون شناسی دگروت بالغین و اطفال،  نوشته  Larry Jameson و Leslie J. De Groot ویرایش ۷ که آخرین نسخه منتشر شده تا تاریخ انتشار این مطلب می باشد.

این کتاب، مجموعه دوجلدی است که هردو جلد آن در یک فایل پی دی اف موجود است.

کتاب غدد درون ریز

در نظر گرفتن منبع قطعی در زمینه خود برای بیش از ۳۵ سال، اندوکرین: بزرگسالان و کودکان، به طور کامل به روز شده برای نشان دادن پیشرفت های اخیر در غدد درون ریز و کودکان خردسال است.

دیدگاه های منحصر به فرد از یک تیم قابل اعتماد، متخصصان مشهور جهانی، اطمینان حاصل کنید که این کتاب مرجع پزشکی اغلب متن در این زمینه است.

بهترین تصمیمات بالینی را با تأکید بیشتری بر عملکرد مبتنی بر شواهد و بازخورد متخصص در راهبردهای درمان، ایجاد کنید.

دانلود کتاب غدد درون ریز

در بیشتر منابع معتبر و مفید، با یک کتابشناسی متمرکز و دقیق، صفر در نظر گرفته شده است.
شناسایی اطلاعات به سرعت، در حالی که هنوز نیاز به دریافت پوشش کامل شما انتظار می رود.
پوشش گسترده از مسائل کلیدی مانند غدد درون ریز و مکانیسم چاقی و درمان، علاوه بر موضوعات داغ در غدد امروز، از جمله اختلالات غدد درون ریز، کمبود آندروژن، علل ژنتیکی چاقی، ریتم غدد درون ریز، و استفاده از مهار کننده های تیروزین کیناز در سرطان تیروئید

دانلود غدد درونریز بزرگسالان و کودکان

محتویات جدید در آخرین پیشرفت های جایگزینی استروژن و استروژن، علل جدید عوامل کلسیم و فسفات، مولکول های مولکولی جدید مولکول های سرطان غده، علل ژنتیکی جدید اختلالات تولید مثل و غیره.
به روز رسانی دستورالعمل های بالینی برای دیابت، اختلالات چربی، مدیریت چاقی، پوکی استخوان، و همچنین به روز رسانی درمانی مورد نیاز برای مدیریت آکرومگالی، بیماری کوشینگ و دیابت است.
نکات کلیدی جدید تصویری را از آنچه که هر بخش انتظار می رود یا به عنوان یادآوری چیزهایی که فقط خواندید ارائه می دهد.
مقدار زیادی از مواد در این کتاب وجود دارد که به عمق عمیق میرسد اما در عین حال لازم نیست غلبه بر دکتر که بخواهد از آن به عنوان منبع مرجع استفاده کند یا به طور مستقیم به بیمار کمک کند.

به عنوان یک کتاب مرجع قابل توجه، آن را آسان به شیب و خواندن در مورد یک موضوع است که من امیدوارم که دانش را برای خواننده بهبود بخشد.

صفحه مربوط به کتاب در بخش دانلود سایت جامع علوم پزشکی ایران

 

برچسب‌ها:, ,
اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *