0
رییس سازمان بهزیستی خبر داد:استخدام سه هزار و۳۰۰ نیرو در مناطق خارج از مراکز ۳۰ استان کشور
Pouya
۱۳۹۱/۰۳/۲۵
نظرات : ۰
بازدیدها : 50

رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: سه هزار و ۳۰۰ نفر سهمیه استخدامی در مناطق خارج از مرکز ۳۰ استان کشور (به جز استان تهران) و با توجه به نیاز هر استان، به سازمان بهزیستی تخصیص یافته است.

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا اظهار کرد: این امر با هدف تقویت وظایف حاکمیتی و توسعه مناطق کم‌تر توسعه یافته و در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های مربوط به تامین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی اجرا می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به نقش استانداری‌ها در هدایت و راهبری برنامه‌های مرتبط با تامین و ساماندهی نیروی انسانی مطابق با اهداف برنامه پنجم توسعه، گفت: سهمیه استخدامی واحدهای استانی دستگاه‌های اجرایی در پایان سال ۱۳۹۰ توسط معاونت راهبردی منابع انسانی ریاست جمهوری برای استانداری‌ها ارسال شده است.

به گفته هاشمی آزمون استخدامی برای جذب این افراد توسط استانداری‌ها در هر استان در حال برگزاری است که پس از قبولی متقاضیان در این آزمون و معرفی نفرات پذیرفته شده به سازمان بهزیستی و اعمال سهمیه‌های قانونی، مراحل جذب افراد انجام می‌شود.

رییس سازمان بهزیستی در پایان اظهار امیدواری کرد که جذب نیروهای متخصص، متعهد، پرتوان و کارآمد در سازمان بهزیستی، این مجموعه را در خدمت‌رسانی هر چه بهتر به جامعه هدف شریف و مظلومش و دستیابی به اهداف والای آن یاری کند.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *