0
ششمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی، مراقبت های ویژه و سل
Pouya
۱۳۹۲/۰۴/۲۶
نظرات : ۰
بازدیدها : 27
ششمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی مراقبتـهای ویژه و سل توسط مرکز پزشکی مسیح دانشوری با همکاری انجمن ریه اروپا(ERS)و مشارکت انجمن ریه آمریکا (ATS)برگزار می‌شود.

 

nritld

 

کنگره بین المللی بیماریهای ریوی، مراقبتهای ویژه وسل هر ۲ سال یکبار توسط مرکز آموزشی، پژوهشی، درمانی سل و بیماریهای ریوی(بیمارستان دکتر مسیح دانشوری) و با همکاری مستقیم انجمن ریه اروپا (ERS) و انجمن ریه آمریکا (ATS) در شهر تهران برگزار می شود. در این کنگره متخصصین برجسته و صاحب نام داخل کشور در زمینه بیماریهای ریوی، مراقبتهای ویژه و بیماریهای عفونی مرتبط با ریه و همچنین میهمانان خارجی از کشورهای مختلف آسیائی، اروپائی و آمریکائی حضور می یابند و ضمن ارائه و معرفی پیشرفت های نوین در زمینه موضوعات کنگره، مشکلات و معضلات موجود در زمینه بیماریهای ریوی را مطرح نموده و پس از بحث و گفتگو در جلسات علمی راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات را ارائه می نمایند.
در طی چهار روز برپائی کنگره جلسات متعدد علمی در قالب سمپوزیوم، پانل، میزگرد، کارگاه های آموزشی تئوری و عملی، کنفرانس های ویدئویی و همچنین ارائه مقالات بصورت شفاهی و پوستر برگزار خواهد شد.
ششمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی مراقبتـهای ویژه و سل توسط مرکز پزشکی مسیح دانشوری با همکاری انجمن ریه اروپا(ERS)و مشارکت انجمن ریه آمریکا (ATS)از ۲۳-۲۰ مهرماه همزمان با بیست و دومین کنگره سراسری سل کشور در سالن همایشهای بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار خواهد ‌شد. بر اساس این گزارش این کنگره بین المللی دو سالانه بواسطه دعوت از متخصصان برجسته داخلی و خارجی در علوم مربوطه در منطقه کم نظیر بوده و مخاطبان بسیاری را در سراسر کشور به خود جلب کرده است.این کنگره از بخشهای مختلفی نظیر ارائه مقالات به صورت شفاهی و پوستر، سخنرانی‌ میهمانان داخلی و خارجی، برگزاری سمپوزیوم، پانل و کارگاههای آموزشی تشکیل شده است و مباحث متعددی در آن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
محور های کنگره:
بیماریهای ریوی
مراقبت های ویژه
عفونت های ریوی بخصوص سل
پرستاری در بیماریهای ریوی
جراحی های ریوی
آلودگی هوا و بیماریهای شغلی مرتبط با ریه
سرطان های ریوی
بیماریهای ریوی اطفال
بیماریهای گوش و حلق و بینی مرتبط با ریه
پاتولوژی در بیماریهای ریوی
رادیولوژی در بیماریهای ریوی
پزشکی از راه دور
فارماکوتراپی در بیماریهای ریوی
بیهوشی در بیماریها و جراحی های ریوی
یوند قلب و ریه
فیزیوتراپی و بازتوانی ریوی
اپیدمیولوژی بیماری های ریوی
علوم پایه مرتبط با بیماری های ریوی
مبارزه با دخانیات
روانشناسی مرتبط با بیماری های ریوی
بنا بر این گزارش  مشکلات راههای هوایی، سرطانهای ریه، تصویر برداری قفسه سینه، پاتولوژی ریه و قفسه سینه، بیماریهای مزمن ریوی در کودکان، آسم،COPD، فیبروز ریه، روشهای تشخیصی و مداخله ای در تشخیص و درمان بیماریهای ریه، تهویه مکانیکی غیر تهاجمی ریه، روشهای نوین در درمان و کنترل درد در بیماریهای ریوی، جراحی توراکس، پرستاری حرفه‌ای بیماریهای ریوی، توانبخشی ریوی، اختلالات تنفسی، بیماریهای گوش و حلق و بینی مرتبط با بیماریهای ریوی، نقش جراحی در عفونتهای مایکوباکتریایی ریه، جراحی تراشه، عفونت توام سل و ایدز و کنترل دخانیات از جمله مباحثی است که در این کنگره مطرح خواهد شد .
مهلت ارسال آثار: ۱۵ شهریور
آدرس دبیرخانه : تهران، انتهای خیابان شهیدباهنر(نیاوران)، دارآباد، مرکز آموزشی، پژوهشی، درمانی سل و بیماریهای ریوی (بیمارستان دکتر مسیح دانشوری)، واحد همایش
تلفن : ۲۷۱۲۲۰۴۰ و ۲۷۱۲۲۰۳۱
فکس : ۲۶۱۰۹۵۰۷
سایت : http://nritldcongress.ir

 

برچسب‌ها:, , , , ,
اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *