0
چهاردهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی
Pouya
۱۳۹۲/۰۳/۱۶
نظرات : ۰
بازدیدها : 139

 رییس انجمن میکروب شناسی ایران گفت: چهاردهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی به همت انجمن علمی میکروب شناسی ایران در تاریخ ۶ تا ۸ شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

 

به گزارش آی آر مد به نقل از ایسنا دکتر محمد مهدی فیض آبادی گفت: در سال های گذشته همایش های علمی این انجمن با استقبال گسترده ای از سوی اساتید و دانشجویان روبه رو شد؛ به طوری که تبادل تجارب علمی و تخصصی از جمله دستاورد هایی است که در این همایش ها مورد بهره‌برداری فراوان این افراد قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: چهاردهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران در حالی برگزار می شود که اساتید و محققان کشور ضمن ارائه آخرین دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و تشخیصی خود در حوزه های مختلف میکروب شناسی بالینی در جنبه های میکروب شناسی کاربردی، محیطی، مواد غذایی نیز به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

 

دبیر اجرایی کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران در خصوص جزییات برگزاری این کنگره گفت: کنگره چهاردهم میکروب شناسی با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی کشور در تاریخ ۶ تا ۸ شهریور ماه و در تهران برپا می شود.

 

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت اطلاع از برنامه های کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران، ثبت نام و ارائه مقاله به نشانی الکترونیکی www.ism2013.ir مراجعه کنند. 

برچسب‌ها:, , , , , ,
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *