0
کلید اولیه و ویرایش شهر ارشد علوم پزشکی
Pouya
۱۳۹۲/۰۳/۱۱
نظرات : ۰
بازدیدها : 199

 به گزارش آی آر مد رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با تاکید بر برگزاری آزمون ارشد علوم‌پزشکی در امنیت کامل، گفت: فقط یک مورد تخلف گزارش شده است که فردی به جای داوطلب اصلی قصد شرکت در آزمون را داشته، اما عوامل برگزاری آزمون در همان ابتدا فرد را شناسایی و از حضور او در جسه آزمون جلوگیری کرده‌اند.

دکتر حسن‌زاده با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات کلیه رشته‌ها در ۱۹ خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: در صورتی که نسبت به هر یک از سوالات بر اساس کلید اعلام شده اعتراضی وجود داشته باشد، داوطلب می‌تواند درخواست خود را حداکثر ۲۵ خرداد ماه بر اساس فرم اعلام شده فقط به صورت اینترنتی ارسال کند.

دکتر حسن‌زاده با بیان اینکه ویرایش انتخاب محل آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه انجام می‌شود، اظهارکرد: داوطلبان می‌توانند مشخصات شناسنامه‌ای خود را در صورت لزوم تا روز یکشنبه ۱۲ خرداد ماه از طریق ویرایش کنند.

وی با اشاره به پذیرش ۵۱۹۵ داوطلب از بین ۷۱ هزار داوطلب در ۳۰ شهر و ۳۱ حوزه امتحانی آزمون ارشد علوم‌پزشکی، گفت: از این تعداد، ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی ۴۱۱۴ نفر، دوره شبانه ۶۵ نفر، شعب بین‌الملل ۳۶۲ نفر، دانشگاه آزاد ۲۷۵ نفر و دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله ۷۹ نفر است.

برچسب‌ها:, , , , , ,
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *